S
U
N
C
I
N
E
EL FESTIVAL
Presentació
Jurat
Seus
Sol de d'Or i Premis
Hotels
Edicions anteriors
Equip
Programa 20 Muestra SUNCINE Vitoria-Gasteiz
SECCIONS
SUNCINE PRO (Actiu)
Entrevistes per Bea Talegón (Actiu)
Canal WWF Espanya (Actiu)
Canal Jane Goodall (Actiu)
PREMIATS
OFICIAL (Presencial)
MIRADES (APP + betevé)
MONARCA (APP)
Ñ (Cines Girona + APP)
REELS (web + APP)
MX (APP)
PREMSA
CONTACTE
CADA AULA UN CINE
APP SUNCINE
CA
Español
English
MONARCA (APP)
Inici
Seccions
Documentals curts i animacions per adults i infantils, que opten pel Premi Monarca.
Tots
Documental
Animacions
GERMINAR
COL - 4'
VOICES IN THE WATER
ARG - 20 min
TERRA DE MULHERES
BRA - 20 min
KALU - Growing Up Wild
RUN -
ORIÜND DEL CARIB
PAN -
ÁGUAS QUE ME TOCAM - ONE WITH THE RIVER
BRA - 17 min
RABARI: THE PEOPLE OF THE LEOPARD (VOS ES/CAT)
USA - 20'
MALILIIT AN HAKBANG (PETITES PASSES)
PH - 8 min
MAMME VOLANTI
ITA - 14 min
EL SEU SEGLE VERD
ES - 7 min
ROTA VERMELHA (VOS ES/CAT)
BRA - 15 min
TALA
ARG - 4'
LLAR
USA - 4'
HOMO SOMNIANS
ALE - 10'
KELP: SOUTH AFRICA'S GOLDEN FORESTS Premi Monarca)
ZAF - 15 min
RETHINKING CITIES
ESP - 19 min
L'HOME QUE ARREGLA LES COSES (VOS ES/CAT)
GBR - 7'
L'ÚLTIM ARBRE
TUR - 2'
HARVEST TO HOME (Solving the World’s Food Deserts) (VOS ES/CAT)
USA - 8 min
HIROSHIMA ESPIRITUAL
ESP - 4 min
CACHICAMO, A RITMO DE JOROBO
COL - 7 min
EL PRIMER VA SER SOBREVIURE
ARG - 8 min
BEST BEFORE
AUS - 8 min
LIGHT (VOS ES/CAT)
USA - 13 min
MASHUE
CHL - 13 min
THROUGH HER EYES (VOS ES/CAT)
GBR - 10 min
TO DJI, AU RYTHME DE L’EAU
BEN - 7 min
PUBA
BRA - 14m
MASUNGI (VOS ES/CAT)
USA - 9 min
EL SOMNI D'UNA ARANYA
IND - 5'
GUERRA I COLOR
IRN - 5'
(R)EVOLUTION
ALE - 1'
MANIMONDO
ITA - 3'
VOL A LA TERRA
ESP - 6'
PETITS CURTS - CUIDEM EL PLANETA - EPISODI 1 "LA PLATJA"
ARG - 2'
STRAY FLOWERS
IEM - 7'
LINE
IRN - 5'
ELEMENTS
ESP - 4'
FOXWOOD
AUT - 3'
INBETWEENING BEINGS
CAN - 5'
SEMBRAR
ARG,DIN - 8'
VIATGE
IRN - 6'
FIADH À FIREACH - THE HIND
SCO - 4'
MARONII
FRA - 5'
SKETCH – SEED
IRQ - 5'
PLÁNTULA
COL - 2'
QUÈ LI PASSA AL CEL? (Premi Monarca)
ESP - 10'
LA MENT DE L'ÀVIA
IND - 8'
MÓN PEIXERA
ESP - 12'
SPUTNIK
ARG - 6'
NOUS COMENÇAMENTS
CAN - 2'
ESPERIT DEL GRAN COR (VOS ES/CAT)
RUN - 5'
KERADÓ
COL - 15'
CONSEQÜÈNCIES PER A LA BIODIVERSITAT CAUSADA PER LA DESTRUCCIÓ DELS BOSCOS TROPICALS
ALE - 2'
TRACES DE CARBÓ
USA - 4'
DANDELION
USA - 4'
CLAREJA LA NIT MÉS LLARGA
ESP - 9'
WILLIWAW
USA - 2'
ILHA DO LIXO
BRA - 8'
SOMBRE
FRA - 6'
BALAM
MEX/USA - 10'
EL FESTIVAL
Presentació
Jurat
Seus
Sol de d'Or i Premis
Hotels
Edicions anteriors
Equip
Programa 20 Muestra SUNCINE Vitoria-Gasteiz
SECCIONS
SUNCINE PRO (Actiu)
Entrevistes per Bea Talegón (Actiu)
Canal WWF Espanya (Actiu)
Canal Jane Goodall (Actiu)
PREMIATS
OFICIAL (Presencial)
MIRADES (APP + betevé)
MONARCA (APP)
Ñ (Cines Girona + APP)
REELS (web + APP)
MX (APP)
PREMSA
CONTACTE
CADA AULA UN CINE
APP SUNCINE
CA
Español
English